logo    SKOGSTAD.CZ  Norská móda pro děti i dospělé  Norská kvalita v českých cenách 

O NÁS » Firma Skogstad
Něco málo o nás

SKOGSTAD - Funkční oblečení od roku 1937

SKOGSTAD - Norská kvalita v českých cenách

Na břehu hlubokého fjordu Innvikfjorden, v klidném a krásném prostředí, najdete vesničku Innvik. Zde založili před mnoha lety zruční řemeslníci značku Skogstad pro budoucí generace. Začalo to před více než 70 lety, a toto místo je stále srdcem provozu Skogstad. V současnosti vede firmu pátá generace zakladatelů značky. Generálným ředitelem je pan Anton Skogstad.

Naším hlavním cílem je samozřejmě vymýšlet a tvořit co nejlepší sportovní a rekreační oblečení pro lidi, kteří milujou pobyt v přírodě. Tuto cestu, kterou jsme se vydali, se snažíme naplňovat tím nejlepším možným způsobem.

Vize
Naší vizí je, že Skogstad bude stále vyhledávanou norskou značkou pro sport a volný čas, u které jsou norské tradice a vztah k přírodě jednoduše rozpoznatelné.


Obchod
Naší vize bude dosaženo prostřednictvím moderního designu, efektivní výroby, distribuce a prodeje sportovního a rekreačního oblečení vysoké kvality za konkurenceschopné ceny - na základě tradice.

Hodnoty
Toto jsou hodnoty, které Skogstad ctí každým dnem:

* Tradice a historie značky
* Odpovědnost
* Důvěryhodnost
* Aktivnost
* Kreativita
* Kompetentnost

Etický obchod
Skogstad Sport se zabývá etickým obchodováním. To znamená, že důkladně hlídáme a kontrolujeme, aby naši partneři a dodavatelé dodržovali přísné NO standardy v oblasti zaměstnanosti a podnikání.

Máme několik továren v Číně, a přísně dbáme na to, aby byli zaměstnanci v řádných a bezpečných pracovních podmínkách. Pravidelně kontrolujeme svoje dodavatele. Skogstad oblečení je produkováno bez dětské práce.

Místní odpovědnost
Skogstad je velmi zavázaný svému zeměpisnému původu, a neustále pracuje na udržení a podpoře dobré zaměstnanosti v našem regionu. Jako příklad lze uvést spolupráci se střední školou Firda v Sandane. Žáci školy, která se orientuje na média a komunikaci úzce spolupracují s obchodním oddělením Skogstad, aby mohli získat cenné zkušenosti z pracovního života.

Prostředí
Skogstad se snaží minimalizovat dopad svojí činnosti na životní prostředí. To je cíl, na který se budeme soustředit i v budoucnosti.